ONLINE Alfa pro mládež

Chci se přihlásit na online Alfu

Chcete se setkat s mladými lidmi, co přemýšlejí o životě podobně, a nebo možná úplně jinak než vy? Chcete se seznámit s křesťanskými pohledy na víru a Boha?

Přijít se na takovou Alfu podívat je velmi jednoduché. Vyberte si kurz z nabídky (tlačítko níže) a přihlaste se. Vedoucí kurzu se s vámi spojí e-mailem a pošle vám odkaz, kterým se můžete připojit k videosetkání.

Co pro účast na online Alfě potřebuji?

Většina vedoucích bude pravděpodobně používat program Zoom nebo MeetJitsi. Pokud používá vedoucí jiný program, napíše vám to. Dále potřebujete počítač s webkamerou a mikrofonem (případně lze použít tablet nebo chytrý telefon) a internet.

Jak to na Zoomu funguje se dozvíte zde.

Jak online setkání Alfy probíhá?

  1. Vedoucí Alfy představí téma (témata si můžete prohlédnout zde).
  2. Všichni se společně podívají na video a poté o tématu diskutují.
Vybrat si kurz z nabídky

Chci pořádat online Alfu

Kvůli zrychlení a usnadnění přihlašování máme k dispozici provizorní verzi přihlašovacího systému. Bude sloužit pouze pro online kurzy Alfa.

Můžete si založit svou Alfu, a nebo se s přáteli připojit k nějakému z větších kurzů, kde jsme většinu věcí pro Vás již zařídili.

Pokud si chcete ulehčit práci a přidat se s přáteli k větší Alfě, ale chcete být v samostatné místnosti (roomu pro skupinový chat), napište prosím na tento email: iva.jenickova86(zavináč)gmail.com )

Jak si registrovat svou online Alfu?

Vlastí kurz si můžete registrovat na odkazu níže.

Pokud si chcete zaregistrovat klasickou Alfu, využijte prosím tento registrační systém.

Registrovat kurz