Notice (8): unserialize() [function.unserialize]: Error at offset 364486 of 364533 bytes [CORE/cake/libs/cache/file.php, line 190]
Alfa ČR | Řekli o Alfě

Prima výlet

S kurzy Alfa jsem se poprvé jako "začínající" křesťanka setkala zhruba před 10 lety. Tenkrát mě věřící kamarádka vzala na jeden večer do pražské restaurace a já to brala spíše jako prima výlet s tím, že si odpočinu od malých dětí. Přiznám se, že už si vůbec nepamatuji, jaké téma bylo na pořadu večera... (celý text)

Nikdo mi nic nevyčítal

Táta mého kamaráda mě pozval v neděli večer na večeři. Že prý se schází dobrá parta neděli co neděli v Poříčí na faře a pokud se s nimi chci seznámit, ať dorazím na šestou. Výborné jídlo a za doprovodu kytary chválili Ježíše Krista. Po večeři přednáška z DVD disku v angličtině se simultánním překladem, docela zajímavá... (celý text)

Už nejsem samotář

O kurzech Alfa mi vyprávěl můj kamarád. Zdálo se mi to perfektní, ale přesto jsem se jakožto poměrně velký samotář neodvážila jich účastnit. Teprve cca po roce a půl jsem odvahu sebrala a přišla jsem na setkání. Tehdy jsem byla vlastně jediná, která se na daných Kurzech Alfa objevila sama, aniž by mě přímo někdo pozval... (celý text)

Warning (2): Unknown: write failed: No space left on device (28) [Unknown, line ??]
Warning (2): Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/kurzyalfa/www.kurzyalfa.cz/app/tmp/sessions) [Unknown, line ??]