Moje největší dobrodružství

Bear Grylls

“Vzpomínám jak jsem lezl na vrchol Everestu. Odstraňoval jsem sníh z masky abych dobře viděl zakřivení země...”

V posledních několika letech se Bear Grylls stal v očích široké veřejnosti symbolem dobrodruha, co přežije kdekoliv v přírodě. Bývalý záložník SAS vylezl na Everest, proplul na člunu Arktidou a na motorovém padáku přeletěl Himaláje.

Kromě toho je také spisovatelem a televizním moderátorem. Bear se sám Alfy zúčastnil a nabídl svůj životní příběh pro celosvětovou pozvánku na kurz.

Ať už na ulicích Filipín nebo na chodnících v New Yorku, je skvělé připomenout si, že životní cesta každého z nás je jedinečná.

Na Alfě máme tu výsadu, že si můžeme poslechnout příběhy lidí z celého světa. Několik jich najdete na těchto stránkách. Ať už Pilippa z Londýna, nebo José Henriquez Gonzalez z Chile, žádnému z příběhů nechybí naděje, víra a nečekané objevy.

Bearův příběh je jedním z mnoha milionů příběhů hledání odpovědí na velké životní otázky. Nevíme předem, na co přijdeme. Navzdory tomu, že v životě riskuje a čelí neznámému, právě takové hledání popsal jako své „největší dobrodružství“. Podívejte se na Bearův příběh:  

 
 

Alfa odhaluje základní stavební kameny křesťanské víry, tvoří ji série setkání. Běží po celém světě.

Chci vědět víc >

Najděte si nejbližší Alfu na mapě.

Zkusit Alfu >